Görüntülü Sohbet

10 Ekim 2020 0 Yazar: uzmanpanel


İnsan sosyal bir varlıktır ve yapısı sürekli başkaları ile diyalog içerisinde olmayı gerektirmektedir. İnsanın özünde olan paylaşma, yardımlaşma, fikir alışverişi, duygusal açlık gibi pek çok etken yer almaktadır. Günümüz global çağında insanlar bilgi ve iletişimde sınırların kalkması ile beraber sınırsız imkanlar elde etmişlerdir.

Görüntülü Sohbet

Bunu baz alan sitemiz insanların birbirleri ile daha fazla kaynaşmaları ve ortak paydada buluşmalarını temin için görüntülü sohbet hizmetini devreye sokmuştur. Bu hizmetimizle birebir iletişim sayesinde ortak noktalarınız hobileriniz zevkleriniz kültür düzeyiniz işiniz gibi pek çok kritere dayalı olarak kendinize en uygun arkadaşı seçmeniz amaçlanmıştır.

Güven Algısının Önemi Nedir?

Görüntünün aynı zamanda güvensizliği ortadan kaldırıcı etkisi ve rahat bir ortam sağlaması insanda paylaşma ve cesaret güdüsünü pozitif olarak kamçılaması ve arkadaşlığın seviyesini ileri noktalara taşıması hedeflenmiştir.

Sitemizde ahlaki ve yasak olan şeyler dışında tamamı ile özgür bir ortam bulunmakta olup kendinize en uygun arkadaşı bulmanız için bütün gerenler kusursuz bir şekilde yapılmakta ve sitemiz sürekli güncellenmektedir.