Mobil SohbetGirMobil ChatGir

Kameralı CanlıSohbet

Ülkemizde ücretsiz olarak kullanabilen birçok canlı sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerin birçoğunun ortak noktası ücretsiz sohbet siteleri olmasıdır. www.mobilbiz.net ‘in kendisini gibi olan diğer sitelerden birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Burada diğer kameralı sohbet siteleri gibi kameralı canlı sohbet yapma imkanınız var. Ancak diğer sitelerde olduğu gibi görüntü kalitesi düşük değil.

Sitenin kullandığı teknolojiden olsa gerek karşı tarafla kameralı görüşürken görüntüde donma, titreme, kayma gibi sorunlar yaşanmıyor. Ses karşı taraftan çok net geldiği gibi karşı tarafa da net bir şekilde gidiyor. www.mobilbiz.net ‘de yaşadığın ilin herhangi bir ilçesinin chat odasını bulabiliyorsunuz. Bunu diğer sitelerde bulmanız pek mümkün değil. Bu şekilde chat odalarında eski ilkokul arkadaşlarınızdan her gün otobüste birlikte gidip geldiğiniz güzel kızlar ya da yakışıklı erkeklerle sohbet edebilme imkanı doğacaktır.

Üstelik tüm bunları yaparken siteye herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Bedava chat yapabildiğiniz mükemmel ses ve görüntü kalitesinden bir site. Sitenin güzel bir diğer yanı da chat yaparken bir yandan da sitede bulunan radyoyu dinleyebilmeniz.

Kameralı CanlıSohbet

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir