Mobil SohbetGirMobil ChatGir

Resimli Chat

Türkiye’de ilk olan resimli chat siteleri şu anda çok farklı olduğu sohbetler için uyumlu mobil sohbet uygulaması hakkında çok iyi görüşlere sahiptir. Kullanımı çok kolaydır ve arkadaşlarınıza önerebileceğiniz birçok özelliğe sahiptir. Sıkıcı ve sıkıcı bir sohbetten uzak, eğlenceli bir sohbete merhaba diyebilirsiniz.

Birçok özelliğin kullanımı kolaydır. Yeni sohbet uygulamasında mevcut olan tüm özelliklerden yararlanmak için, önce kayıtlı bir diğer adınız olmalıdır. Bunu, kayıt sayfasındaki veya menüdeki takma ad kayıt seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz. Nick’i kaydettikten sonra, yeni sohbet uygulamasının tüm özelliklerine erişebileceksiniz.

Eğlenceli Sohbet Zamanı

Şimdi sohbetleri kolaylaştırabilir ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çok eğlenceli ifadeler ve benzer özellikler kullanarak sohbet ve chat uygulamalarının geliştirilmesi mümkündür. Bu şimdi sohbet ediyor. Söylemek istediklerinizi komik ifadelerle ifade etmek, konuşmayı her zaman daha eğlenceli hale getirir ve daha iyi bir ifade stiline sahip olursunuz. Bir üyelik açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bireysel sohbet artık yeni bir görünüme sahiptir. Sadece geçmişte yazışma yoluyla iletişim kurmak için. Görüntülü ve sesli sohbet, tüm sohbet uygulamalarında mevcuttu ancak sohbet odalarında bulunmuyordu. Yeni sohbet uygulamasıyla artık kullanabilirsiniz. Video işlevini veya sesli sohbeti kullanarak sohbeti bir adım öteye götürebilirsiniz.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir