Mobil SohbetGirMobil ChatGir

Ücretsiz Chat Siteleri

Teknolojinin ilerlemesi insanlara hem iyi yönde hem kötü yönde etki ederken her ne kadar insanlığımızı ve kişiler arasındaki sohbeti azaltmış olsa da artık çoğu birey internet üzerinden konuşmalarını yapıyor. Hatta yüz yüze denilmesi gereken doğum günü, hal hatır sorma gibi konuşmaları dahi internet üzerinden gerçekleşmektedir. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemeye gerek yok, sahip olmanız gereken tek şey internet.

Peki, ücretsiz chat siteleri nelerdir ve kayıt olunduğunda bizleri neler bekliyor olacak? Şimdi bunları ele alalım.

Ücretsiz Chat Siteleri Nelerdir?

Siber alem chat sitesi

Bu site uzun zaman faaliyet göstermekte olup bünyesinde 16 milyon üyeye yer vermektedir. Siteye giriş yaptığınızda basit bir şekilde kayıt oluşturarak sizde chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Edarling chat sitesi

Bu chat sitesi daha çok hayat arkadaşı arayan, ciddi düşünen kişilerin tercih ettiği chat sitelerinden birisidir. Edarling sitesine üyelik tamamen ücretsizdir. Sisteme kayıt olarak kıza zamanda arkadaşlıklar kurup chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Badoo chat sitesi

Badoo sitesi yabancı bir site olmasına rağmen içerinde de çok sayıda Türkiye, den kayıt oluşturan kişiler var. Popüler chat sitelerinden biri olan Badoo sizlere yakın çevrenizde olan kişileri bulmanızda da yardımcı oluyor.

Şimdi ücretsiz chat siteleri hakkında bilgi sahibi olmuş oldunuz. Bunlara ek olarak İstanbul.net, Gayet.net, Pembepanjur.com ve Yonja.com gibi sitelere ücretsiz kayıt olarak internet üzerinden sizde yeni kişiler tanışıp chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir