Mobil SohbetGirMobil ChatGir

Yabancılarla Sohbet

Yabancılarla sohbet etmek gibi bir hobiniz mi var? O zaman size bu imkanı sağlayacak bir chat sitesi hakkında bazı bilgiler verebiliriz. İnternet sitemizin www.mobilbiz.net adresidir. Bu adresi tıklayarak chat sitemize giriş yapabilirsiniz.

Chat sitemiz oldukça gelişmiş yazılımlara sahip bir sitedir. Görüntülü konuşmanın yanısıra sesli görüşme de yapılabiliyor. Yazışarak da görüşmenin yapılabildiği chat sitesinde, Türkiye’den ve Türkiye dışından birçok kullanıcıya ulaşmak mümkün oluyor.

Yurt Dışı Chat Odaları

Yurt dışı chat odalarına giriş yaparak yabancılarla görüşebilirsiniz. Türkiye dışından bağlanabilen birçok yabancı bu odalarda yazışma yapıyor. Dilerseniz görüntülü dilerseniz sesli görüşmeler yapabileceğiniz chat odaları, flaşnick gibi uygulamalara da açık odalardır.

Yabancı chat odaları hangi ülkeye ait ise o ülkeye ait isimlerle açılmaktadır. Bu nedenle hangi ülkeden kimle yazışmak istiyorsanız direk o ülkenin ismi ile açılan odalara giriş yapabilirsiniz.

Yaş ve Cinsiyete Göre Profiller

Chat sitesinin aynı zamanda yaş ve cinsiyete göre arama yapabilen formatı bulunuyor. Dilediğiniz kriterlere uygun olarak yapacağınız arama ile aradığınız kişiyi rahatlıkla bulabilir ve görüşmeye başlayabilirsiniz.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir